ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

(І) ЗОНАЛЬНОГО  ТУРУ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО  КОНКУРСУ
“УЧИТЕЛЬ  РОКУ – 2020”

В НОМІНАЦІЇ “ПОЧАТКОВА ОСВІТА”

 

 

18 листопада 2019 року,  понеділок

(на базі Первомайської гімназії, вул.Театральна, 26)

13.00-13.30зустріч учасників та членів журі, жеребкування (кабінет №8);

13.40-14.40 конкурсне випробування «Практична робота» (кабінет №8);

15.00-16.00конкурсне випробування «Тестування» (каб.№9)

16.00-17.00 – робота журі

 

19 листопада 2019 року, вівторок

(на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 12, вул.Чкалова, 19)

9.30-13.00 – конкурсне випробування «Методичний експеримент» (кабінет №31)

  • 9.30 – 10.30 – підготовка до майстер-класу;
  • 10.30 – 13.00 – майстер-клас, відповіді на запитання журі

13.00-13.15 – жеребкування (для І групи)

13.15-13.45 – перерва

13.45 – 17.00 – конкурсне випробування “Проєкт” (для ІІ групи, каб. №27)

  • 13.45 – 15.45 – підготовка до виступу;
  • 15.45 – 17.00 – виступ, відповіді на запитання журі

17.00-17.30 – робота журі

 

20 листопада 2019 рокусереда

(на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 12, вул.Чкалова, 19)

9.25-10.05 – конкурсне випробування «Урок» (І група)

10.30-11.10конкурсне випробування «Урок» (І група)

11.35-12.15конкурсне випробування «Урок» (І група)

12.30-12.15 – жеребкування (для ІІ групи)

12.15-12.45 – перерва

12.45 – 16.00 – конкурсне випробування “Проєкт” (для І групи, каб. №27)

  • 12.45 – 14.45 – підготовка до виступу;
  • 14.45 – 16.00 – виступ, відповіді на запитання журі

16.00-17.00 – робота журі

 

 

21 листопада 2019 року,  четвер

(на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 12, вул.Чкалова, 19)

9.25-10.05 – конкурсне випробування «Урок» (ІІ група)

10.30-11.10 – конкурсне випробування «Урок» (ІІ група)

11.35-12.15 – конкурсне випробування «Урок» (ІІ група)

12.30-13.10 конкурсне випробування «Урок» (ІІ група)

13.10-13.40 – перерва 

13.40-15.00 – робота журі

15.30-16.00 – підбиття підсумків конкурсу (каб.№30)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук