Правила поведінки учнів

d69510e7532496f14ee346be816e8140Загальні правила поведінки учнів.

• Учень приходить в гімназію за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя.
  •  Не можна приносити на територію гімназії з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети і інші одурманюючі засоби.
  • Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.
  • Не можна без дозволу педагогів (за узгодженням з батьками) йти з гімназії та її території в урочний час.
  • У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов’язаний представити довідку з медичної установи.
  • Учень повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших.
  • Поза межами закладу поводитися гідно, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім’я гімназії.
  • Фізична конфронтація, залякування і знущання є неприпустимими формами поведінки.
  • Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках.
  • Учень зобов’язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.
  • На першу вимогу вчителя слід пред’являти щоденник.
  • Щодня вести запис домашніх завдань в щоденнику.
  • Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, письмове приладдя, інструменти, робочий і спортивний одяг, засоби індивідуального захисту.
  • Учні бережуть майно закладу , обережно відносяться як до свого, так і до іншого майна.
  • Дотримуються чистоти та порядку на території гімназії.
  • Приладдя закладу, одяг та інші речі , що знаходяться на її території належать їх власникам.
  • До учнів, які привласнили чужі речі, застосовуються дисциплінарні стягнення.
  • У разі збитку чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.
  • Речі, які знайшли учні (втрачені або забуті ) належить здати черговому.

вірш 3

Поведінка учнів під час уроків та на перервах

• Підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці.
  • Учні мають уважно працювати у класах під час уроків та не заважати іншим.
  • Учні не можуть відмовлятися від виконання завдань, які ставить учитель.
  • Для ефективності навчального процесу та для того, щоб його не переривати, учні мають протягом усього уроку перебувати в класі.
  • Якщо з’являється нагальна потреба вийти, це можна зробити лише з дозволу вчителя.

• Під час перерв забороняється бігати по сходах, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор.
  • Забороняється штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу.
  • Категорично забороняється тютюнопаління.
  • На перервах учні можуть звернутися до свого класного керівника, чергового учителя, дирекції за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.
  • Під час перерв учні мають поводитись обережно.
  • Бігати на перервах не дозволяється, адже така поведінка може зашкодити учню або його оточенню.
  • Також учні мають пересуватися правою частиною коридора або сходів.