Category Archives: Батькам

Інформація для батьків

Без названия (3)
Інформація для батьків майбутніх першокласників про психологічну готовність дитини до навчання в школі.

Безымянный

Безымянный 2

План-графік проведення заходів з організації відпочинку дітей у липні-серпні 2022 року на базі закладів загальної середньої освіти Первомайської міської територіальної громади

План-графік проведення заходів з організації відпочинку дітей

0

 

 

Безымянный 1

Безымянный

ЗВІЛЬНЕНО ВІД ДПА УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ТА БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

   621cf89801397935054815

      Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

“Такі дії вимушені, адже головне сьогодні – це збереження здоров’я  та життя учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Велика і дружня родина гімназії №2

Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю.На жаль, наша пам’ять збереже назавжди біль від страшної біди, яка прийшла в нашу рідну Україну разом з російським агресером.Для вашої безпеки канікули починаються раніше. У вас з’явиться більше вільного часу, витрачайте його з користю! Вивчайте українську, читайте українською , думайте українською .
      Свідомо ставтеся до свого життя, життя рідних, друзів,співгромадян. Підтримайте того, хто потребує допомоги.Плануйте майбутнє! Воно у нас є! Світле і щасливе!

d42f5d8dfe2ccbdbdfdb0e518584bafb

Безымянный 1

Безымянный