Monthly Archives: Червень 2024

Засідання творчої групи

12 червня 2024 році відбулося засідання творчої групи, яка тривалий час працювала над розробкою проєкту плану роботи закладу на 2024-2025 н.р. Членами групи були враховані пропозиції, які попередньо обговорювалися на засіданнях предметних фокус-груп. Проєкт плану було відкориговано та запропоновано для погодження педагогічною радою.

Навчальна практика 5-Б класу

Навчальна практика 5-Б класу була цікава та корисна. Учні разом з класним кервіником Старжинським М.В. відвідували уроки на свіжому повітрі, робили ранкові зустрічі, спортивні руханки, займалися цікавими видами спорту.Дітям було дуже пізнавально, їх переповнювали емоції.

Практика 8-А класу

«Цікаво! Пізнавально! Корисно!»- під таким гаслом пройшла навчальна практика у 8А класі. Зазирнути в минуле нашого краю допоміг екскурс сторінками історії та сьогодення відвідавши місцевий краєзнавчий музей. Захоплюючі розповіді, цікаві експонати, реальні факти вразили дівчат
та викликали почуття гордості за рідний край. Ігри, вікторини, компетентнісні та лінгвістичні задачі чекали на дівчат на заняттях з української мови, біології, фізики та зарубіжної літератури. Вони були спрямовані на удосконалення, поглиблення , практичну спрямованість знань, умінь та навичок отриманих протягом року. Корисним та захоплюючим став відпочинок на свіжому повітрі. Активні та інтелектуальні ігри надали можливість відпрацювати вміння та навички безпечної поведінки у природі, розкрити функціональні можливості організму, згуртуватися та отримати позитивні емоції

Навчальна практика 6-Б класу

Під час навчальної практики учні 6б класу.
Відвідали міський кінотеатр і переглянули документальну стрічку «Вовк. Страху нема», яка описує підготовку, реальну роботу у бойових умовах, подвиги спеціального підрозділу Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України.
Відвідали музей «Вінграновського» та взяли участь у захоплюючому квесті «Подорож у країну Цифроград», де проявили свою кмітливість, ерудицію, розвинули математичну допитливість та ініціативу.
Також вчителем Української мови Драгановою О.Д. був проведений практикум з української літератури: «Література рідного краю».
Вчителем географії Смачко А.С. була проведена гра «Географічний калейдоскоп».
Вчителем математики і інформатики Компанієць Г.С. були проведені уроки-практикуми. Математика: «Математика навколо нас». Інформатика: «Анімації в презентаціях». СТЕМ: «Камера-обскура своїми руками»

Навчальна практика 6-А класу

Учні 6-А класу з цікавістю та користю провели час навчальної практики. Урок в природі з української мови та літератури на тему: “Особливості будови опису природи”, який провела класний керівник, Драганова О.Д. Діти вчилися робити опис природи за спостереженням. Урок Фізичної культури: “Ми за здоровий спосіб життя” провів учитель Старжинський М.В. Цікавим також для учнів було STEM-заняття з Компанієць Г.С.

Практика- на користь і на допомогу!

Навчальні екскурсії та навчальна практика є обов’язковими та необхідними складовими навчально-виховного процесу. Такі заняття спрямовані на розвиток пізнавальної діяльності учнів, залучення до пошукової роботи, поглиблення та систематизацію знань, умінь і навичок, усвідомлення практичної складової навчальних курсів, формування міжпредметних зв’язків.
У 7бкласі навчальна практика та екскурсії стали доповненням до профорієнтаційної роботи педагогічного колективу закладу. Учні відвідали Первомайську гідрометеорологічну станцію, де ознайомилися з роботою метеоролога та техніка-агрометеоролога, спробували виміряти радіаційний фон у місті та створити найвірогідніший прогноз погоди; відвідали кінотеатр «Прем’єра» й щиро співчували дівчинці-підлітку Бі, яка допомагає віртуальним друзям своїх знайомих знайти собі товаришів. Під час практичних занять з фізики та математики семикласники розглядали компетентнісні задачі з теми: «Механічна робота. Потужність. Енергія», вчилися вимірювати потужність водоспаду. Основи безпеки життєдіяльності та інформатика поєднались на наступному занятті, яке ознайомило здобувачів освіти із професіями, що рятують і оберігають, а віртуальна екскурсія до Софії Київської розкрила таємниці давніх графіті та стінах найбільшої національної святині України. Фінальним акордом практики став похід до «Молодіжного парку», веселі ігри «Мемчики» під склепінням міцних ясенів, баскетбольно-футбольні баталії та спогади найкумедніших випадків команди «Тінейджерів» за рік, що минув.
Прощавай, сьомий клас! Здрастуй,літо!

Навчальні екскурсії 2-А класу

Учні 2 а класу з користю провели останні дні навчання в школі: брали участь у майстер класах гончарства, мотанкарства у краєзнавчому музеї, з верхової їзди у Поні – парку. Відвідали бібліотеку – філію на Олександрійській , де брали участь у бібіліотечному уроці, познайомилися із особливостями періодичного видання – газетою та виготовляли у команді власну газету. Влаштували родинні посиденьки на березі річки та грали у пляжний волейбол. На завершення у парку під час квесту “У пошуках останнього дзвоника” знайшли скарб : свідоцтва досягнень за 2 клас, кубки за особисті досягнення та корисні подарунки. Прощавай 2 клас! Здрастуй літо!

Навчальна практика 8-Б класу

Цікава та насичена літня практика подарувала учням 8б класу незабутні враження та цінний досвід. Екскурсія на метеорологічну станцію дозволила зазирнути за лаштунки роботи фахівців та відчути себе частиною наукового процесу. Розв’язуючи компетентнісні завдання, закріпили знання з фізики, біології та української мови і БЖД, а також розвинули навички аналітичного мислення та роботи в команді. Практика стала чудовою підготовкою до подальшого навчання та вибору професії.

Випуск 2024

🫶Дорогі випускники! Бажаємо Вам йти по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити в себе! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей та успіхів!!!

Випуск 2024💙💛

Навчальна практика 5-А класу

У 5-А класі навчальна практика проходила цікаво та пізнавально. Було багато проведено уроків фізкультури на свіжому повітрі, учні ходили на екскурсії, дуже сподобався дітям похід до кінотеатру на фільм “Уявний друг”.