Category Archives: Учням

Якщо тобі тривожно…

💙💛ЯКЩО ТОБІ ТРИВОЖНО!

Страх-це нормально, але коли він зашкалює, то паралізує нас.

Паніка – це ніби тінь, дивлячись на яку наш мозок домальовує страшну, часто не реальну картину.
Паніка – паралізує, від неї зжимає в грудях, стає важко дихати, людина може навіть втрачати свідомість.

❗Якщо тобі тривожно:

✅вмий лице холодною водою.

✅дихай! Глибоко вдихай через ніс і видихай через рот. Дихай по “квадрату” – вдих на 1,2,3,4 і видих на 1,2,3,4, вдих на 1,2,3,4, і видих на 1,2,3,4, і так 5-7 раз – по квадрату.

✅говори про те, що тобі страшно, сумно, що ти відчуваєш безсилля, розкажи про свої почуття.

✅час від часу “переключайся” – займися хатніми справами, це знімає напругу, роби рутинну роботу, зараз- це нам на користь.

✅пий теплий чай, можна з цукром, якщо нема протипоказів.

✅закутайся в теплий плед, обійми себе – поклади одну руку на груди, іншу на живіт – це додає відчуття безпеки.

✅поспи, якщо важко заснути, згадай найприємніші моменти свого життя, “повернися” в своїй уяві в ці моменти і насолодися ними, а тепер поспи.

✅пам’ятай і твердо вір – перемога за нами, і за твій спокій зараз воюють тисячі наших хлопців.

🫂Все буде добре!
❤Ми переможемо!

Велика і дружня родина гімназії №2

Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю.На жаль, наша пам’ять збереже назавжди біль від страшної біди, яка прийшла в нашу рідну Україну разом з російським агресером.Для вашої безпеки канікули починаються раніше. У вас з’явиться більше вільного часу, витрачайте його з користю! Вивчайте українську, читайте українською , думайте українською .
      Свідомо ставтеся до свого життя, життя рідних, друзів,співгромадян. Підтримайте того, хто потребує допомоги.Плануйте майбутнє! Воно у нас є! Світле і щасливе!

d42f5d8dfe2ccbdbdfdb0e518584bafb

new-40686

Звертаємося до усіх, хто вболіває за талановиту, активну, перспективну молодь нашої громади!!

Президент Первомайської гімназії  № 9 Ставратій Богдан пройшов відбірковий тур та став учасником обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» серед 35 учасників конкурсу Миколаївської області. З 25 січня по 20 лютого триватиме «голосування» за його відео-візитівку «Я – дію!», розміщену на каналі YouTube за адресою https://www.youtube.com/watch?v=6nG3AVnEwPI. Кожна уподобайка – маленький шанс отримати   додаткові бали!

Дорогі друзі! Просимо вашої підтримки! Зайшовши  за посиланням, увійдіть в Google-акаунт і під відео натисніть лайк!  Ваша реакція – це маленький крок Богдана до наступного етапу конкурсу!

        Відео Богдана під номером 26.

        Дякуємо усім!

Графік роботи гуртків та факультативів на ІІ семестр 2021-2022 н.р.

0

Участь у конкурсі “Лідер року2021”

2. Обличчя конкурсанта

Посилання до відео:

https://drive.google.com/file/d/1CPgy9Guanx3AKQrqdsO4dZnz5WV80etV/view?usp=sharing

«Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України»

     Відповідно до листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації  від  10.12.2021 №6988/02/01-01.16  Первомайська гімназія №2 долучається  до проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, запланованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, та  пропонуємо до перегляду відеоролик «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61?usp=sharing

Вітаємо Лущевську Дар’ю!

1 (2)Вітаємо Лущевську Дар’ю , ученицю 9-Акласу, переможницю ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови!
11 грудня на базі гімназії № 5 відбувся ІІ  етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

В олімпіаді взяли участь понад 40 учнів ЗЗСО Первомайської міської ради.

Пишаємося нашою переможницею!

Структура учнівського самоврядування 2020-2021 н.р.

Screenshot_2

Склад учнівського самоврядування “Нове покоління”

Screenshot_3

Хелловін

З ініціативи органів самоврядування в останній день перед осінніми канікулами в нашій гімназії  відбулося    надзвичайно веселе свято Всіх Святих-Хеловін. Костюми і гарний настрій були невід’ємними атрибутами свята. Приз “Глядацьких симпатій” за креативний образ отримали учні 6б класу та їх класний керівник -Кудревич Олена Павлівна. Вчителі англійської мови разом зі своїми вихованцями виготовляли листівки, газети, поробки які були представлені на тематичній виставці.  А  5а клас, в рамках клубу “Face to face” мав можливість ознайомитися зі світовим бестселером американського автора Моріса Сендака “Там, де водяться диковиська”. Учениці 9 А класу Мамчур Анастасія, Коваль Ангеліна та Артеменко Юлія проводили цікаві, інтерактивні ігри для учнів початкової школи з метою ознайомлення з традиціями англомовних країн та зацікавлення у  вивченні англійсьої мови. Особливо малечі сподобалися ігри “Broomball”, “Mummy”, “Trick or Treat” і “Puzzle”. Зявдяки цій активній групі учениць, всі бажаючі також мали можливість зробити вражаючі фото біля святкової фотозони.

    Тож створюємо собі настрій за будь-якої погоди та пори року! Посміхаймося і будьмо щасливими!