Category Archives: Інше

Акт

про взяття на облік матеріальних цінностей

з батьківського фонду за квітень 2019 р.

         Комісія в складі голови комісії  Мартиненко С.В., членів комісії   Мінда С.К., Олексюк З.І., Сліпчука В.Т. склала даний акт, в тому що батьки учнів ЗОШ№12 придбали слідуючі матеріали:

 

п/п

Найменування матеріалу Кількість Сума , грн Примітка
Папір ЦМПС-65.00 2пач 215.00
Шнур 1шт. 30.00
Батарейка 1шт 6.90
Фальш-стеля 1м’ 52.00
Пінопласт 1м’ 16.50
Колор 1шт. 30.00
Водоемульсіонка 3,4кг 75.00
Макловиця 1шт. 26.00
Чорнило до картріджа 0,02кг 142.50
Шпаклівка 55кг 280.00
Спортивна кепка 12шт 1630.00
Спортивна футболка 12шт 3075.00 Пост.на облік Борецькій Т.В
Всього: 5578.90

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду “Galaxy starts” з перемогою у міському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я». У ньому було передбачено програму, до якої включено конкурс ще  й конкурс плакатів та фотографій. Тому ще одну перемогу здобула учениця 8а класу Завадська Єлизавета, яка посіла ІІ місце.

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо  нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.

1

Вітаємо нашого переможця!

19 квітня в Миколаєві відбувся щорічний обласний конкурс «Лідер року». Приємно було, що  м. Первомайськ представляв  учень  11 класу Врадій Сергій. Приємно, що титанічна праця Сергія та його команди увінчалася грандіозним успіхом.

Щиро вітаємо Врадія Сергія, який посів ІІ місце серед 15 лідерів Миколаївської області.

Дякуємо за підтримку його команді –  Савранській Карині та Марченко Анжеліці. Перемога відбулася завдяки єдності духу та спільній праці однодумців, харизмі та впевненості Сергія. Бажаємо тобі у подальшому розвивати свої лідерські якості та підкорювати нові вершини!

IMG-ff52274c50d3a94b16bf4ed2cfd1b461-V FB_IMG_1555956756956 FB_IMG_1555956790899

 

Вітаємо переможців!

20 квітня 2019 року на базі ДЮСШ відбувся фінал міського проекту “Міцна шкільна родина – сильна Україна”, за ініціативою депутатом Верховної Ради Підберезняка В.І.

Переможцями півфіналів були команди “Челендж” ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, “ТОП-12” ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, “Drive-style” гімназії, під час яких розгорнулася надзвичайно запекла боротьба.  Команду представляли спортивні, енергійні, творчі активісти, а саме: Старжинський Максим Вікторович, Шуміліна Наталія Миколаївна, Бондар Олег Олегович, Пшеничний Сергій Володимирович, Гуменюк Надія Юріївна, Марченко Наталія, Кравченко Валерія, Матвієнко Сергій , Кіданова Анастасія, Бондар Богдан, Корнієнко Аліна,  Бурлаченко Денис.

Наша команда «ТОР – 12» намагалася якнайкраще представити себе під час візитки, показали свої  здібності в ході творчого етапу “Нова українська школа”. Усю свою спритність, фізичну міць, кмітливість виявила команди під час спортивних, військових та туристських змагань.

За результатами усіх етаів змагань було визначено, що команда «ТОР – 12» посіла ІІ місце та отримали сертифікат на 100 тис. грн..

Дякуємо учням, батькам, педагогам за підтримку та участь у проекті “Міцна шкільна родина – сильна Україна”.

IMG-c6a419bee6b88f54b55647045c071176-V 20190422_082853 FB_IMG_1555956911810 FB_IMG_1555956923642 IMG-062e4e49efd0d518663267e7cd2bebca-V IMG-4002ec39483c636871563736ceec0e26-V

 

Матеріально-технічна база закладу

Матеріально-технічна база закладу:

  1. Кількість навчальних  кабінетів -24
  2. Кількість кабінетів інформатики в школі -1+1 (МНВК)

3.Кількість комп’ютерів у кабінеті  інформатики – 10

4.Кількість спортивних залів -1+ 1 спортивна кімната

5.Кількість окремих актових залів –немає (сумісна з їдальнею)

6.Кількість навчальних кабінетів, у яких наявні:

комп’ютери -16

телевізори – 12

проектори – 5

інтерактивні дошки  –1

7.Кількість навчальних кабінетів, у яких є доступ до мережі Інтернет -12+ 1 (МНВК)

8.Наявність пандусу – 1

9.Кількість внутрішніх туалетів -3 , кількість кабінок у них для хлопчиків- 4 , для дівчаток- 3.

10.Наявність матеріально-технічного забезпечення для здійснення профільного навчання відповідно до обраного (певного) профілю.

В школі працюють 2 профільних класи:

10 клас – інформаційний, забезпечений комп’ютерами.

11 клас – двопрофільний: інформаційний та технологічний.

В наявності комп’ютерний клас та кабінет МНВК для підготовки операторів комп’ютерного набору.

 

 

 

Узагальнений звіт

успішності учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 12

  І семестр  2018- 2019 н.р.

 

Клас Кількість учнів В.р. Д.р. С.р. П.р.
27  
29  
2 33    
3 26          – 10 15 1
4 33 3 16 14
Всього 148/59 3/5,1%    26/44,1% 29/49,1% 1/1,7%
27 18 9
21 8 13
25 8 14 3
22 7 12 3
25            8 16 1
23 12 9 2
30 12 15 3
23 2 19 2
20 4 13 3
22 3 13 6
Всього 238          –    82/34,5%     133/55,8% 23/9,7%
10 24 1 9 14
11 31 2 12 15 2
Всього 55 3/5,5%     21/38,2%       29/52,7% 2/3,6%
Всього у школі 441/352 6/1,7%    129/36,6%   191/54,3% 26/7,4%

 

 

 

 

Вітаємо Врадія Сергія з перемогою!

Рисунок

Вітаємо Врадія Сергія учня 11 класу з перемогою у міському конкурсі  на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року», який відбувся 17 січня 2019 року.

Бажаємо  Сергію успіхів, нових злетів та  перемог!

?

?

IMG-da64f059f9b12f63679debd04fb25852-V Рисунок1

Вітаємо команду школи з волейболу за І місце у міських змаганнях!

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо міцного, богатирського здоров’я, натхнення та сил на шляху до нових життєвих звершень та нових перемог! Так тримати!

Склад команди:

Врадій Сергій – 11 клас

Фудар Анатолій – 11 клас

Дідик Ярослав – 10 клас

Дмитренко Дмитро – 11 клас

Співак Олексій – 11 клас

Кириленко Євген – 11 клас

Долецький Олександр – 10 клас

Бойченко Владислав – 8а клас

IMG-92103ee21a526f30519313c915b5c0b1-V

Вітаємо команду школи з легкої атлетики за зайняте ІІ загальнокомандне місце у міських змаганнях!

Команда нашої школи взяла активну участь у змаганнях. В загальному заліку учні школи зайняли ІІ місце у міських змагання з легкої атлетики.

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо нових злетів, нових перемог!

Склад команди:

Врадій Сергій – 11 клас

Зоріна Анна – 11 клас

Савранська Карина – 11 клас

Рябова Тетяна – 11 клас

Співак Олексій – 11 клас

Марченко Анжеліка – 10 клас

Цикош Дар’я – 10 клас

Кобилівський Станіслав – 10 клас

Долецький Олександр – 10 клас

Гарусевич Олександр – 9б клас

Вітаємо колег!

Учителів інформатики Мірянову Наталю Петрівну з І місцем та Кудревич Олену Павлівну з ІІІ місцем в обласному вернісажі інтелектуальних завдань “Бобер-2018″(номінація “Краще тестове завдання”). Бажаємо здоров’я та подальших творчих злетів.