Monthly Archives: Листопад 2021

Акції «Запали свічку пам’яті»

З нагоди 88-ї річниці Голодомору в Україні 27 листопаду  гімназисти  долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.

св сві свічк

Відзначення Дня Гідності та Свободи

Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свободи національних інтересів українського народу  у гімназії було проведено такі тематичні онлайн-заходи: перегляд  та обговорення відео «До дня пам’яті Героїв», відеоматеріали на тему Майдану та  діяльності Національного музею Революції Гідності, години спілкування  «Портрет гідної людини, «Мій лист гідності у майбутнє», «З Україною в серці!»,  урок  мужності « Зростаймо  патріотами  своєї  країни»,  флешмоб  #бути_гідним До Дня Гідності та Свободи.

Відзначаючи  цей історичний день, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

гыднгыд гыдны гыднысть

Видатки за вересень 2021

Національний урок з безпеки дорожнього руху

Давно всім відомо, що часто причиною загибелі людей на дорозі є   власна   необережність і неправильна поведінка. Щорічно у світі мільйони людей гинуть у дорожніх аваріях .

Саме тому, 19 листопаду в рамках тижня безпеки дорожнього руху та з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в нашому закладі освіти пройшов Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Під час проведених бесід діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми, розв’язували ситуативні задачі.

дорожный рух

Гімназія взяла участь у проєкті «Місяць цифрової грамотності»

З 1 листопада в Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме до 30 листопада 2021 року. У рамках цього проєкту  вчителі , батьки та учні мали можливість ознайомитися з платформою «Дія. Цифрова освіта» та переглянути один з освітніх серіалів, пройти тест Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність)  , щоб  перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат. Крім того в онлайн-режимі педагогами гімназії було проведено ряд цікавих та змістовних заходів: бесіда  з елементами гри  «Що таке цифрова грамотність і навіщо вона потрібна школярам» для учнів  початкових класів,       перегляд   відеоролика  «Цифрова грамотність» , Національний урок з медіа грамотності для учнів середньої та старшої школи.

медыаграмотнысть

Структура учнівського самоврядування 2020-2021 н.р.

Screenshot_2

Відзначаємо День рідної мови і писемності

9 листопада, в Первомайській гімназії №2 відзначали День української писемності та мови. 180 осіб долучилися до написання Радіодиктанту національкраї єдності. Цікаві та різноманітні заходи відкрили учням багато незвіданого з історії розвитку та функціонування рідної мови. Протягом дня усі учасники освітнього процесу демонстрували єдність поглядів та думки на важливість знання  та любові до рідно слова.

изображение_viber_2021-11-09_10-55-03-428 изображение_viber_2021-11-09_10-58-56-239 изображение_viber_2021-11-09_10-59-04-993

изображение_viber_2021-11-09_11-11-34-237 изображение_viber_2021-11-09_12-12-13-054

Склад учнівського самоврядування “Нове покоління”

Screenshot_3

Вітаємо Кудревич Олену Павлівну та Матвієнко Сергія – переможців обласного фестивалю «Моя STEM – ідея»!

27 жовтня 2021 року кафедрою теорії і методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО проведено обласний фестиваль «Моя STEM – ідея».

Метою проведення заходу є залучення учнів до експериментально-дослідницької роботи, поширення досвіду, здобутків у галузі  STEM – освіти та реалізації Концепції «Нова українська школа».

У номінації «Механічні вироби»  ІІІ місце посів Матвієнко Сергій, учень 7 класу нашої гімназії (учитель фізики Кудревич О.П.) із виробом «Гідравлічний підйомний механізм». Вітаємо переможців!