Daily Archives: 20 Квітня, 2022

В Україні працює “гаряча лінія” психологічної допомоги для постраждалих від війни

В Україні працює “гаряча лінія”, де людям, які переживають стрес через війну або вимушений переїзд, можуть надати психологічну підтримку.

За допомогою можна звернутися до Міжнародної організації з міграції за номером 0 800 211 444повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Гаряча лінія” безоплатна та анонімна.

Там працюють кваліфіковані психологи.

d140a02-----755

“Через повномасштабне вторгнення РФ до України українцям довелося повністю змінити своє життя.

Вимушена зміна місця проживання, розлука та втрата зв‘язку з рідними та близькими, постійне переживання та страх – далеко не повний список проблем, з якими зараз зіткнулися сотні тисяч українців”, – кажуть у МОЗ.

Що таке “провина вцілілого”, та як її подолати, читайте тут.

Нагадаємо, в Україні запустили мобільний додаток для психологічної підтримки військових.

Вас також може зацікавити:

Як батькам вберегти дітей від психологічної травми під час війни: поради

Тривога, відчуття сорому та провини: ознаки психологічної травми у дітей

В Україні створили онлайн-платформу для навчання та психологічної підтримки школярів

Хочете дізнатися більше здоров’я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.

Пам’ятка для батьків: Як покращити адаптацію дитини до іншого місця проживання під час вимушеного переселення

Screenshot_2