Daily Archives: 12 Березня, 2016

Зональний фестиваль Дружин юних пожежних

11.03.2016 року на базі МБК відбувся зональний фестиваль Дружин юних пожежних. Команда школи “Фактор” посіла ІІІ місце серед команд Арбузинського, Первомайського (с. Кінецьпіль), Кривоозерського районів, м.Южноукраїнська та м.Первомайська.

Вітаємо команду та їхніх керівників: педагога-організатора Камінську І.О. , заступника директора з виховної роботи Мартиненко С.В. та вчителів, які допомагали підготувати команду, Гримач І.М. та Лящевську О.В.

Зональний фестиваль Дружин юних пожежних

Лідер року

26 лютого на базі ДЮЦНВ відбувся І етап конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року». Програма Конкурсу передбачала проведення трьох конкурсних завдань: візитка учасника , творча відеопрезентація «Лідери про лідерство», «Моя позиція лідера» – декілька сміливих порад дорослим та «Штрихи до портрету лідера» – презентація хобі учасника.
Савранська Каріна , учениця 8а класу, президент школи посіла почесне І місце. Бажаємо Каріні успіхів на обласному етапі конкурсу 21 квітня в м. Миколаєві.

Новий запис