Daily Archives: 14 Березня, 2016

Уроки в природі

Учитель 2 класу Драганова А.О. постійно практикує проведення уроків у природі, що відповідає індивідуально-психологічним особливостям молодших школярів, підвищує якість навчально-виховної процесу.

Новини

17 березня 2016 року відбудеться конкурс шкільних агітбригад серед учнів 1-11 класів «10 кроків до здоров’я ».

Виховна робота

Традиційний конкурс патріотичної пісні відбувся 18 лютого 2016 року. Яскравий, емоційний, творчий конкурс не залишив байдужих нікого і зібрав повний зал глядачів. Найкращими були визнані колективи 2 класу(кл керівник Драганова А.О.), 5 а (Гримач І.М.),8а (Олейніченко І.В.), 9 а (Петрашковська І.Л.),9б (Бурлаченко С.О.)

Засідання педагогічної ради

25 лютого 2016 року було проведено засідання педагогічної ради «Робота педагогічного колективу щодо формування особистісних якостей та соціальної активності учня – громадянина-патріота України». На засіданні ради було проаналізовано рівень вихованості школярів, формування моральних якостей, якість планування та виконання виховної роботи класними керівниками, роботу педагогічного колективу щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання у навчально-виховному процесі.