Daily Archives: Грудень 13, 2016

Другий день Всеукраїнського тижня англійської мови розпочався з інтерактивної перерви для учнів початкової школи (вчитель Камінська І.О.) Учні 5б класу  виступили в ролі аніматорів для учнів молодшої  школи. Вони допомогли меншим товаришам провести свій вільний час з користю. Учні 1-2 класів мали змогу стати справжніми знавцями англійського алфавіту.  Також,  учні 6а (вчитель Камінська І.О.) та 5а (вчитель Розводовська О.М.) класів  спробували себе у ролі акторів та представили  дві вистави (“Ріпка”  та “Рукавичка”) англійською мовою .  В рамках тижня для вчителів нашої школи був проведений практикум  “English is easy”, під час якого вчителі (Пустова Т.В., Розводовська О.М.) доводили  колегам, що вивчати англійську мову  – це дійсно легко , цікаво та необхідно.

DSCN0419 DSCN0501 DSCN0562 DSCN0563 DSCN0568 DSCN0571 FxZLMTFmnkI

В рамках Всеукраїнського тижня англійської мови 12.12 2016 в школі було проведено ряд заходів. День розпочався з інформативної хвилинки від вихованців гуртка “Англійська з eTwinning”, які ознайомили учнів  з інформацією щодо “Року англійської мови в Україні” та цікаві факти про життя та творчість видатного англійського драматурга  Вільяма Шекспіра, так як в цьому році відзначається 400-та річниця з дня смерті відомого поета.  До уваги учнів був представлений монолог з відомої п’єси  “Гамлет”. Почали діяти виставки постерів, поробок та малюнків. Також учням були запропоновані цікаві завдання з використанням інтерактивної дошки “Padlet”.

https://padlet.com/ogladk/hkky3u7rqytg   проект для 9-11 класів

https://padlet.com/ogladk/xcmf8qapw75p проект для 6-8 класів
https://padlet.com/ogladk/dwlyjbmxuzaz  – проект для 4-5 класів
https://padlet.com/ogladk/w7b4yr09od1f -проект для учнів 2-3 класів

В шкільній бібліотеці учні могли прочитати англійську літературу на англійській мові, так як в бібліотеці діє спеціальний куточок.

Сьогодні також на уроці зарубіжної літератури під час вивчення творчості Джона Кітса, англійського поета,  учні декламували його твори мовою оригіналу.

Безымянный

DSCN0407 DSCN0409 DSCN0382 DSCN0396