Другий день Всеукраїнського тижня англійської мови розпочався з інтерактивної перерви для учнів початкової школи (вчитель Камінська І.О.) Учні 5б класу  виступили в ролі аніматорів для учнів молодшої  школи. Вони допомогли меншим товаришам провести свій вільний час з користю. Учні 1-2 класів мали змогу стати справжніми знавцями англійського алфавіту.  Також,  учні 6а (вчитель Камінська І.О.) та 5а (вчитель Розводовська О.М.) класів  спробували себе у ролі акторів та представили  дві вистави (“Ріпка”  та “Рукавичка”) англійською мовою .  В рамках тижня для вчителів нашої школи був проведений практикум  “English is easy”, під час якого вчителі (Пустова Т.В., Розводовська О.М.) доводили  колегам, що вивчати англійську мову  – це дійсно легко , цікаво та необхідно.

DSCN0419 DSCN0501 DSCN0562 DSCN0563 DSCN0568 DSCN0571 FxZLMTFmnkI