7.06.2017р. табірний день було присвячено театру. Після сніданку «Журавлят» запросив на виставу гурток Дитячо-юнацького центру «Відродження» на театралізоване дійство «Хустинковий розмай». Вихованці поринули у світ конкурсів, веселих жартів та танцювальних композицій. Друга частина  свята активізувала юних артистів табору. «Акули» показали фрагмент  казки «Русалонька», «Дружні»  та «Діти-квіти» запросили всіх присутніх на «Ріпку», «Золота первомайська рибка» припливла  від «Веселки», а «Червона Шапочка» на сучасний лад розвеселила всіх від загону «Друзі». «Живчики» показали «Трьох поросят», а «The best» – «Дюймовочку». Порадувала «Рукавичка» у виконанні  юних артистів загону «Діти-квіти». Але найцікавішим став скетч у виконанні «Рекордсменів» на репетицію Шекспірівського «Гамлета». Усі  команди отримали грамоти та гучні аплодисменти.