Добра справа

22 березня у нашій школі відбувся захист проектів «Добра справа класу».  Протягом навчального року всі класи готували проекти,  які  були спрямовані на розвиток уміння працювати в команді , творити добро, самореалізуватися.  Учні брали активну участь у підготовці екологічних проектів, заходах,  пов’язаних із озелененням шкільної території. Слід відмітити, що школярі  з великим бажанням залучилися до практичної природоохоронної діяльності,  спрямованої на поліпшення екосередовища та збереження чистоти  на вулицях та подвір’ї школи. Доброю справою відзначилися учні 5б класу.  Вони  підтримали наших воїнів-захисників:  хлопці разом із батьками сплели маскувальну сітку,  зустрілися з військовими.Учні 6б класу привели у порядок спортивну площадку школи. Цікавим виявився проект 4 класу. Діти разом з класним керівником Чамлай Н.В. подарували друге життя паперу. Протягом семестру вони здавали макулатуру і за виручені кошти придбали для шкільної бібліотеки чудову пізнавальну літературу. Благодійністю відзначився 8б клас. Учні відвідали дітей з центру соціально-психологічної реабілітації для того, щоб  трохи відволікти його мешканців від труднощів життя. Учні провели розважальну програму та привезли з собою солодощі та багато речей. Гарним за своїм задумом і втіленням виявився проект 11 класу «Сходинки до майбутнього». Прибирання сходів, якими користується майже половина мешканців мікрорайону, стало доволі цікавою справою.  Учні долучилися до  популярного Trashtag Challenge – флешмобу, покликаного спонукати людей зробити нашу планету трохи чистішою, починаючи з самих себе. Так, учасники челенджу повинні очистити від сміття будь-яку ділянку, яка потребує прибирання, і опублікувати в своїх акаунтах фото до і після з хештегом #trashtag. Учні 11 класу планують зробити свій проект довготривалим, з  декількома етапами.

Ось такий ланцюг «Добрих справ»  створили учні нашої школи.

Нехай добро живе у наших серцях!

?