Як приборкати власних драконів”

Протягом травня психологом гімназії було проведено ряд інтерактивних занять для здобувачів освіти 4-8 класів “Як приборкати власних драконів”, адаптованих для кожної вікової групи та для змішаного навчання.
Із учнями 4а та 4б класів Марина Вадимівна проводила наживо розвивальне заняття на базі ЗДО 12, на якому діти оновили свої знання про емоції людей та за допомогою спеціальних технік навчилися керувати ними.
Із учнями 5-8 класів психолог провела онлайн-заняття, на яких діти навчилися визначати свій емоційний стан за допомогою колірного тесту та керувати ним, виконуючи вправи для нормалізації дихання та зняття психо-емоційної напруги “Лимон” та “Гора з плеч”.
Заняття проходили у дружній, веселій атмосфері, діти вільно висловлювали свої думки та із задоволенням виконували запропоновані вправи.

48а5а7