Daily Archives: 18 Лютого, 2022
Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.
З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, з учнями нашої гімназії були проведені наступні заходи:
-перегляд учнями початкової школи «Казки про Майдан» ;
– учням середньої та старшої школи було запропоновано ознайомитися з матеріалами :
• свідчення з книги «Майдан від першої особи. 45 історій Революції Гідності»;
• плейлисту «Характери гідності» від Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності;
– долучитися до акції «Запали вогонь пам’яті».
Медіаграмотність — сукупність знань, навичок та умінь, що дозволяють людям аналізувати, критично оцінювати і створювати різноманітні повідомлення для різних типів медіа. Окрім того, медіаграмотність передбачає вміння розуміти й аналізувати, як медіа функціонують у суспільстві та який вплив вони мають.
Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, й визначити, наскільки надійною є ця інформація. Бути медіаграмотним означає бути здатним оптимально використовувати відповідну інформацію, зберігаючи її розумно, й ділитися нею з іншими.
Учні 9-х класів переглянули навчальне відео «Як відрізнити фейк від правди?» та пройшли онлайн-тестування «Медіаграмотність».



