Daily Archives: 19 Січня, 2021

Онлайн-спілкування

19.01.2021 у закладі відбулася інструктивно-методична нарада у форматі відеоконференції Zoom. До порядку дня було внесено важливі питання організації дистанційного навчання: про виконання навчальних програм, здійснення індивідуалізації освітнього процесу, особливості оцінювання досягнень здобувачів освіти, посилення контролю за веденням шкільної документації, забезпечення зворотнього зв’язку між учасниками дистанційного навчання. Крім того розглянуто питання вибору підручників для 4, 8 класів. Учителі початкових класів  мають можливість переглянути електронні версії фрагментів оригінал-макетів підручників, які  з 18.01.2021 року розміщуються на офіційному сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», та здійснити вибір.

Навчаємось дистанційно!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території країни гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з 08.01 по 24.01 освітній процес у закладі організовано відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 08.09.2020 №1115. Щодня здійснюється ретельний облік здобувачів освіти, охоплених навчанням. Особлива увага приділяється  дітям  із соціально незахищених, багатодітних сімей, які не мають технічних можливостей для занять з використанням технологій дистанційного навчання вдома. Таких учнів четверо. Ці діти отримують завдання в індивідуальній формі. На 19.01 до освітнього процесу залучені всі 465 учнів закладу. У процесі взаємодії зі школярами успішно використовується сервіс Google Клас та додаток для відеодзвінків та конференцій Zoom (вибір засобів дистанційного навчання здійснено  на засіданні педагогічної ради  від 28.08.2020, протокол №1) .Зворотній зв’язок зі здобувачами освіти та їх батьками  відбувається  через мобільні та інші засоби комунікації (Viber, Facebook, голосове повідомлення, тощо). Освітній процес організовується згідно з розкладом уроків на ІІ семестр 2020-2021 н.р. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, здійснюється в синхронному режимі, дотримуючись вимог санітарного Регламенту. Тривалість уроку, ураховуючи  вікові категорії дітей, залишилась незмінною.В період повернення дітей до  школи  планується корегуюче навчання.

изображение_viber_2021-01-19_11-30-48изображение_viber_2021-01-19_12-19-1756

Видатки на утримання закладу за грудень 2020