Daily Archives: 10 Січня, 2024

Онлайн-засідання Школи цифрової грамотності

10 січня відбулося міське онлайн-засідання Школи цифрової грамотності з теми «Використання сервісу Canva для створення інтерактивних навчальних матеріалів».
Ірина Михайлівна Гримач надала рекомендації, як отримати безкоштовний доступ до додаткових інструментів Canva for Education та скористатися можливостями сервісу для організації дистанційного та змішаного навчання.
Педагоги опрацювали покроковий алгоритм створення інтерактивних презентацій, конвертування їх у навчальне відео та визначили переваги перед PowerPoint.
Було дуже цікаво та пізнавально.
зображення_viber_2024-01-10_10-05-13-401зображення_viber_2024-01-10_10-44-40-344

Інструктивно- аналітична нарада

10.01.2024 року у закладі відбулася інструктивно- аналітична нарада, упродовж якої, було здійснено моніторинг результатів діяльності гімназії у І семестрі 2023-2024 н. р. Поряд з цим розглянуто питання за наслідками проведення діагностичних робіт у 3, 4, 5, 9 класах та виконання навчальних програм.

Директор Тетяна Пустова на підставі звітних матеріалів вчителів здійснила підсумковий аналіз освітнього процесу за І семестр. Галина Тараненко виокремила проблемні питання щодо виконання здобувачами освіти завдань з української мови та математики, зосередилася на посиленні уваги щодо ефективності та реалізації програм кожної освітньої галузі, необхідності організації роботи з попередження освітніх втрат.

За результатами наради прийнято рішення, які дадуть можливість підвищити рівень забезпечення результативності навчальної праці.