“Олімпійський тиждень”

Усім відомо, що здоров’я — найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії. У наш час здоровий спосіб життя є досить актуальною темою, яка потребує особливої уваги. До умов, що сприяють збереженню здоров’я, без сумніву, належить фізична культура та спорт.

Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і духовній культурі суспільства. На сьогоднішній день кожен розуміє, що заняття спортом – це запорука покращення здоров’я, а значить, і продовження життя.

З 11 по 15 вересня в гімназії було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.
Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, проводили уроки на свіжому повітрі, веселі та спортивні естафети.

За результатами  Олімпійського тижня переможцями були визнані:

1. конкурс стрибків зі скакалкою – 8-А  та 8-Б класи
  2. конкурс на кращу фізкультхвилинку –  4-Б, 5-Б, 6-А, 7-Б, та 8-А класи.  Первомайська гімназія № 2. Олімпійський тиждень 2023
  3. конкурс малюнків “Мій улюблений вид спорту” серед учнів 1-4 класів  перше місце у Моісеєнко Артема,4-Б клас серед 5-9 класів у Петрової Дар’ї, 7-Б клас.
  4. фото конкурс “Найспортивніший клас” – 4-А, 5-Б, 6-Б, 7-А, 8-Б .(посилання Олімпійський тиждень. Конкурс “Найспортивніший клас”.  )

Ми впевнені, що учні нашої гімназії ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

зображення_viber_2023-09-19_15-01-48-833 зображення_viber_2023-09-19_15-01-48-888 зображення_viber_2023-09-19_15-01-49-019