Тиждень зарубіжної літератури та дитячої книги

Роль книжки в житті людини величезна, адже це не тільки джерело знань, але й друг, що забезпечує цікаве проведення дозвілля. Книга робить кожну мить життя людини неповторною. Завдяки книзі людина пізнає світ, саму себе. Знайомиться з тими, кого немає в живих ось уже кілька століть. Набуває корисний досвід і навички. Персонаж з книги ніколи не зрадить і нікуди не піде. Він залишається з нами протягом усього життя. Задоволення, отримане від читання улюбленого роману, повісті та оповідання ні з чим не порівняти.

З 08 по 12 квітня у гімназії №2 пройшов Тиждень зарубіжної літератури та дитячої книги, завданням якого було:

1. Популяризувати зарубіжну літературу як предмет;
  2. Розвивати інтерес учнів до зарубіжної літератури і читання;
  3. Поглибити знання учнів із предмета. Розроблено ряд заходів за попередньо складеним планом, які сприяли мотивації читання та знайомству з новинками бібліотечного фонду. Матеріали проведеного тижня систематизовано та розміщено на платформі
https://padlet.com/yarinaoleksandrivna/padlet-ptw41n0ukhlo6al9: Тиждень зарубіжної літератури та дитячої книги