День Цивільного захисту та Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

До дня Цивільного захисту та до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу 26 квітня вчителями Первомайської гімназії № 2 було проведено ряд тематичних заходів. Тематичний день називався “До природи не неси шкоди”, під час якого учні 1-4 класів підготували екологічний проєкт “Книга скарг природи”. Відбулися години спілкування у всіх класах, вікторини, інтерактивні ігри, квести, 3D-віртуальні екскурсії, екскурсії-зустрічі з працівниками курсів Цивільного захисту та Первомайської пожежно-рятувальної служби,перегляд відео та їх обговорення. Учні розглянули та обговорили дії надзвичайних ситуацій, які характерні і можуть виникнути саме у нашій місцевості. Важливим моментом було обговорення Чорнобильської катастрофи, окупації Запорізької та Чорнобильської атомних станцій.