Daily Archives: 17 Жовтня, 2016

Спортивні змагання

13 жовтня 2016 року  в школі пройшли спортивні  змагання «Ми нащадки козацького роду»  серед учнів 5- 6 класів. Команди змагалися  у музичному конкурсі,   капітани  демонстрували свої  знання з історії України,  а саме головне  у вмінні бути спритними, сильними та  винахідливими. Переможцями стали команди 5а класу-І місце(Герасимчук Н.Ю.), 5б-ІІ місце(Бурлаченко С.О.), ІІІ-6а клас(Гримач І.М.).IMG_6104 IMG_6050 IMG_6123 IMG_6026

Веселі козачата

Цікава пройшла виховна година  «Веселі козачата» у 3 класі(Драганова А.О.)  Різноманітні  випробування які пройшли команди , згуртували, навчили   їх співпрацювати  та  принесли багато позитивних вражень.Без взаємодопомоги славетним козакам ніяк не побороти ворога. Змагання Передача ядра. Привітання від однокласниць Візитна картка команд. Визначаємо найширокоплечішу команду! Конкурс капітанівСнайпери

Місячник Національного виховання

Український народ багатий своїми традиціями і обрядами, в яких відображається українська дійсність, національний характер, мрія  у вільне і  щасливе життя.  З метою   повноцінного розвитку дітей, як свідомих,  гідних громадян українського суспільства та формування в них патріотичної свідомості , відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання, річного плану роботи школи з 3 жовтні  2016 року  у школі     триває  місячник національного виховання   « Я-патріот і господар землі».

В рамках  місячника були проведені виховні години «Козацькому роду нема переводу», бесіди,  конкурс плакатів «Степ та воля – козацька доля». Справжнє свято вареників пройшло у 7а класі(кл керівник. Подлісецька А.П.). Гуморески, жартівливі пісні, вікторини, прислів’я, а саме головне куштування гарячих вареників залишили незабутні враження для всіх учасників свята.