Daily Archives: 20 Червня, 2017

16.06.2017 р. Дванадцятий день роботи табору став найочікуванішим, адже повинен був назвати короля і королеву «Зеленого журавлика». За звання «Містер табір-2017» змагались 9 джентельменів, за право одягти стрічку «Міс –табір – 2017» – 9 юних леді. Дефіле у яскравому вбранні, конкурси «Мій коник» та «Ерудит», створення і демонстрація костюму з підручних матеріалів допомогли визначити найкращих із кращих : «Містер –табір -2017», «Міс –табір -2017», «Віце –містер», «Віце-міс», «Містер і «Міс –глядацьких симпатій», «Містер –шик», «Мускул», «Елегантність», «Талант» та «Ерудит», «Міс-грація», «Чарівність», «Ерудиція». Кожен учасник отримав неоціненний досвід та солодкий подарунок. Весела дискотека завершила свято.

гг

ф

15.06.2017 р. Одинадцятий день роботи табору став насиченим на конкурси та події. У «Зеленому журавлику» пройшов чемпіонат з вуличного футболу на першість табору. Запекла боротьба, що триває вже кілька зустрічей серед команд «Живчики» та «Рекордсмени» цього разу закінчилась перемогою останніх. У поєдинку «Друзів» та «VIP» визначити кращих не вдалося, команди розійшлися внічию. Менші «журавлята» «воювали» більш спокійно: на асфальті у вуличному стріт-арті «Акули», «Дружні», «Веселка» та «Діти –квіти» запросили глядачів на дитячі літні мрії. За кільканадцять хвилин майданчик перед школою заполонили пальми, човники, береги теплих країн. Та чи не наймасовішою стала «Піжамна вечірка» загону «Акули», яку організувала наша гостя Міша Хаму. Дефіле у піжамах, казка для сну не змогли вмістити всіх бажаючих. На стенді «Мені сьогодні в таборі» діти попросили продовження вечірки.

33333 9988 5676 2344 33 3 2 1

14.06.2017 р. стало найнезвичайнішим днем у зміні, адже День мандрівника за планом перетворився у День пірата. Зарядка під мелодію «Говорят мы бяки-буки…» та «Острів скарбів»,чорні мітки всім загонам – і ось вже розмальовані вихованці та вихователі «Зеленого журавлика» збираються на Піратську вечірку із запальними конкурсами: «Незвичайний оркестр», «Звірячий хор», «Танок із стільцями», «Танцювальна інсценізація «Ріпки», загадки-жарти. Переможці отримали солодкі дарунки і масу позитиву!

1 2 5 234 777

Для кожної людини в світі її рідний край – найдорожчий та наймиліший серцю. Це той клаптик землі, що привітав її з життям, де минули дитячі роки, де живуть найближчі люди. 13.06.2017р у нашому таборі пройшов День патріота, який показав, що Україна – наш спільний радісний дім, а його маленькі жителі вміють любити і берегти його. Вже з самого ранку ганок школи заполонили дитячі вишиванки, стіни замайоріли малюнками «Всім серцем люблю Україну свою!» із закликами любити синє небо й жовте колосся, вишневі сади і квітучі гаї, ілюстраціями із кращих творів патріотичного спрямування, фотоколлажем « Я – дитина України». Апогеєм дня стало свято української мелодики «Пісня єднає друзів» із яскравим підтвердженням того, що ми – найспівочіша нація, адже практично кожна пісня підхоплювалася глядачами і виконувалась хором. Серед найпопулярніших пісень- «Україна –це ми», «Діти України», «Червона калина», «Одна калина». Піднесений настрій радісні «Журавлята» передали на інтерактивну дошку «Мені сьогодні в таборі», залишивши вдячні відгуки.

1 3

12.06.2017р. наш табір тимчасово переїхав у джунглі і запросив представників загонів на спортивно-розважальну гру «Поклик джунглів». У вічному двобої «Хижаків» та «Травоїдних» зійшлися найспритніші, найвміліші представники тропіків: Кабан, Тигр, Пітон, Леви, Пума,Крокодил,Вовк, Ведмідь, Бегемот, Рись, Орел проти Панди, Жирафи, Слона, Зебри, Мавпи, Зубра, Кабана, Страуса, Єнота. Завдання було обрано відповідно до тематики конкурсу: переправитися через Амазонку, збити кокоси, виручити друга із пастки, відігнати суперників із галявини, влучити в ціль. Важкі завдання конкурсанти виконували під голосні заклики вболівальників. Головним девізом змагання стало гасло: «У джунглях, як і в житті, друзів втручай, на друзів покладайся!». всі учасники отримали подарунки до нового навчального року.

1 2 3 4 9 777

09.06.2017 р –цей день видався в таборі зовсім незвичайним, адже називався День навпаки. Все того дня було не так: замість привітання «Добрий день!» всі чули: «До побачення!», загін «Веселка» став «Аклесев», девіз зазвучав: «Хто куди,а ми сюди!», зарядка стала веселою дискотекою, вихователі переодяглися дітьми і почали підкорюватися вихованцям, а діти одяглися в одяг навиворіт та задом наперед. Апогеєм незвичності стало Свято Навпаки, яке зібрало пародистів, гумористів, розповідачів анекдотів та веселих танцюристів. Жарти, сміх і веселий настрій чулися далеко за межами табору!

1 2 3 4 6 7