Daily Archives: 11 Грудня, 2020

Кожна дитина має право…

До  Міжнародного дня права людини  у школі  традиційно   проведено тиждень права.  Цьогоріч він проходив під гаслом “Кожна дитина має право…”З цієї метою  щодня були заплановані цікаві та різноманітні заходи на реалізацію  прав дитини: право на інформацію, відпочинок, захист, навчання, громадянство та ім’я, а саме:

• виступ лекторської групи про цінність прав та життя людини;
  • веселі перерви;
  • перегляд мультфільмів;
  • розгадування ребусів, кросвордів, шарад
  • диктанти з правової тематики

Для підвищення рівня правової культури школярів, а також поінформованості учнів щодо їх конституційних прав і обов’язків у школі  проведено  з учнями 6-их класів   захід “Знай закон змолоду”, у 9а класі  – тренінг “Підліток і закон”.  В рамках реалізації права на освіту  10 грудня в школі відбулися єдині тематичні  уроки, з нагоди Міжнародного дня права людини    учні  9б класу   взяли участь у  грі “Правовий олімп”, де були розв’язані ситуативні задачі та визначений кодекс честі учня.

Таким чином знання  учнів своїх прав та обов’язків  розширює можливості їх реалізації, зокрема й у власних інтересах. Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ.

изображение_viber_2020-12-11_13-50-08 03 9изображение_viber_2020-12-10_14-08-19 ааа   оизображение_viber_2020-12-11_1щ прмр6