Daily Archives: 21 Травня, 2023

изображение_viber_2023-05-21_07-21-13-504
Щорічно в травні в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки.
Всесвітній день вишиванки – молоде свято. Відзначати його почали лише в 2006 році, але за цей час воно стало дуже популярним, до того ж не тільки у нас, в Україні, а й за кордоном.
Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка – це частина генетичного коду українця.
Переглянути відео можна за посиланням:

Проєкт «Мішечок»

Учні гімназії №2 долучились до всеукраїнського проєкту «Мішечок» 🎁 задля спільної перемоги на екологічному фронті💙💛
♻️ Кожен школяр та його родина, стали на шлях екосвідомості, своїми кроками хочуть врятувати свою країну та цілу планету від глобальної катастрофи – тотального забруднення пластиком 🥳
📌 Гімназисти шили багаторазові торбинки та зробили маленький вклад в збереження планети від надмірного засмічення.
💚 Долучайтеся і Ви, наші читачі, шийте мішечки, надихайте своїм прикладом інших.
Возможно, это изображение кружево