Daily Archives: 6 Червня, 2024

Засідання команди супроводу дітей з ООП у змішаному форматі

В четвер, 06.06.2024 року відбулося засідання команди супроводу дітей з ООП у змішаному форматі. Асистенти вчителів разом із педагогами продемонстрували присутнім моніторинг розвитку учнів за 2023-2024 н.р., охарактеризували сильні сторони дітей та вказали на що потрібно звернути увагу.
На засіданні були присутні батьки дітей, які розповіли про індивідуальні особливості навчання та розвитку учнів. Разом переглянули ІПР та внесли відповідні корективи.

Екскурсія 4-а класу

Учні 4-А класу побували на конефермі. Діти послухали цікаву розповідь про цих тварин, погодували їх яблуками, морквою, печивом. А саме цікаве для діток було катання на коні, адже це дже корсино для здоров’я. Діти отримали хороший настрій і заряд позитивної енергії. Це спонукало учнів до гуманного ставлення до тварин.