Daily Archives: 8 Червня, 2024

Навчальні екскурсії 2-А класу

Учні 2 а класу з користю провели останні дні навчання в школі: брали участь у майстер класах гончарства, мотанкарства у краєзнавчому музеї, з верхової їзди у Поні – парку. Відвідали бібліотеку – філію на Олександрійській , де брали участь у бібіліотечному уроці, познайомилися із особливостями періодичного видання – газетою та виготовляли у команді власну газету. Влаштували родинні посиденьки на березі річки та грали у пляжний волейбол. На завершення у парку під час квесту “У пошуках останнього дзвоника” знайшли скарб : свідоцтва досягнень за 2 клас, кубки за особисті досягнення та корисні подарунки. Прощавай 2 клас! Здрастуй літо!

Навчальна практика 8-Б класу

Цікава та насичена літня практика подарувала учням 8б класу незабутні враження та цінний досвід. Екскурсія на метеорологічну станцію дозволила зазирнути за лаштунки роботи фахівців та відчути себе частиною наукового процесу. Розв’язуючи компетентнісні завдання, закріпили знання з фізики, біології та української мови і БЖД, а також розвинули навички аналітичного мислення та роботи в команді. Практика стала чудовою підготовкою до подальшого навчання та вибору професії.