Наші нагороди
Почесною грамотою та подяками нагороджується Первомайськ а гімназія № 2 та класи, які активно прийняли участь у Національній руханці в вишиванках “Дякуємо ЗСУ” до Міжнародного дня вишиванки в рамках Національного проєкту “Цікава Фізкультура-2.0 Перезавантаження” від Української федерації “Спорт заради розвитку”.
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-44-225.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-42-778.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-43-390.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-43-440.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-43-494.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-43-635.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-43-688.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-43-818.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-43-940.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-44-084.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_10-36-44-413.jpg)
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.