Участь у загальнодержавному моніторингу
21 та 22 травня здобувачі освіти 6-Б та 8-Б класів взяли участь у загальнодержавному моніторингу якості освіти з української мови. Галина Тараненко, відповідальна за проведення тестування в закладі, Олена Кудревич, інструктор з проведення тестування, Анжела Смачко, технічний адміністратор та класні керівники Олена Кудревич та Галина Компанієць здійснили велику організаційно-роз’яснувальну роботу серед учнів та їх батьків у підготовчому етапі, проведенні пробного та основного тестування. Зауважень до процедури проведення моніторингу у спостерігачів не було.
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_15-1.png)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-21_13-30-40-221-1.jpg)
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.