Інструктивно-методологічна нарада
17 травня відбулася інструктивно-методологічна нарада з питання організованого завершення навчального року. Директор закладу Тетяна Пустова, заступники Галина Тараненко, Світлана Мартиненко та педагоги, які брали участь в обговоренні, акцентували увагу на важливих питаннях, які сприятимуть успішному завершенню навчального року. Першим питанням було виконання навчальних програм. Другим – робота гімназії з подолання освітніх втрат, третім – результати навчання учнів, які перебувають на сімейній формі здобуття освіти.
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/нарадааа.png)
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.