Участь наших учнів у міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”

Конкурс «Кенгуру» — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати. Організація «KANGOUROU SANS FRONTIERES» налічує на сьогодні 46 країн. Україна вперше провела в себе конкурс 1997 року.

У цьому конкурсі взяли участь 28 учнів з різних класів нашої гімназії. 5 отримали відмінний результат, 9 учнів добрий результат, 14 учнів -учасники. Серед тих, хто отримав відмінний результат, це: Тодоров Тімур, учень 2-А класу, Дідик Марія, Семенова Злата, Степанова Софія, учениці 4-А класу, Величко Артем, учень 6-А класу. Черницький Дмитро, Поліщук Назар, Соболь Марія, Цяпута Артем, Купко Олексій учні 2-А класу, Максимець Кирило, учень 4-А класу, Гончаренко Богдан, учень 5-Б класу, Поліщук Дмитро, учень 5-А класу, Назаренко Катерина, учениця 6-А класу отримали добрий результат. Всім дякуємо за участь та за гарні результати. Вітаємо та бажаємо успіхів і надалі!