Практика- на користь і на допомогу!

Навчальні екскурсії та навчальна практика є обов’язковими та необхідними складовими навчально-виховного процесу. Такі заняття спрямовані на розвиток пізнавальної діяльності учнів, залучення до пошукової роботи, поглиблення та систематизацію знань, умінь і навичок, усвідомлення практичної складової навчальних курсів, формування міжпредметних зв’язків.
У 7бкласі навчальна практика та екскурсії стали доповненням до профорієнтаційної роботи педагогічного колективу закладу. Учні відвідали Первомайську гідрометеорологічну станцію, де ознайомилися з роботою метеоролога та техніка-агрометеоролога, спробували виміряти радіаційний фон у місті та створити найвірогідніший прогноз погоди; відвідали кінотеатр «Прем’єра» й щиро співчували дівчинці-підлітку Бі, яка допомагає віртуальним друзям своїх знайомих знайти собі товаришів. Під час практичних занять з фізики та математики семикласники розглядали компетентнісні задачі з теми: «Механічна робота. Потужність. Енергія», вчилися вимірювати потужність водоспаду. Основи безпеки життєдіяльності та інформатика поєднались на наступному занятті, яке ознайомило здобувачів освіти із професіями, що рятують і оберігають, а віртуальна екскурсія до Софії Київської розкрила таємниці давніх графіті та стінах найбільшої національної святині України. Фінальним акордом практики став похід до «Молодіжного парку», веселі ігри «Мемчики» під склепінням міцних ясенів, баскетбольно-футбольні баталії та спогади найкумедніших випадків команди «Тінейджерів» за рік, що минув.
Прощавай, сьомий клас! Здрастуй,літо!