Про закінчення школи учнями 9-х класів

IMG_20170602_093958 IMG_20170602_094100

Завершилася державна підсумкова атестація в 9-х класах. Всі дев’ятикласники школи успішно пройшли ДПА, підтвердивши свій рівень знань. 09.06.2017 року  відбулися урочисті збори учнів, батьків, вчителів з приводу закінчення базової школи учнями 9-х класів. 45 випускників в урочистій обстановці отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту.  Для певної частини   учнів це був останній навчальний рік в рідній школі, вони вирішили здобувати середню освіту  та професію в інших навчальних закладах. Більшість  учнів  вирішила  продовжити навчання в профільному інформаційно-технологічному 10 класі своєї школи. Вітаємо випускників та їхніх батьків з цією визначною подією, бажаємо здійснення мрій, успіхів у подальшому навчанні!