Тиждень початкової школи. Середа

Сьогодні в нашій гімназії “червоний кольоровий день”. Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. У класах були проведені години спілкування присвячені Всесвітньому дню хліба, учні писали диктант про хліб, грали в цікаві ігри, вікторини та вчилися шанувати хліб. Бібліотекар Родіка Василівна провела для учнів цікаві бібліотечні уроки “Зустріч з книгою”. Діти активно провели час та познайомилися з новими для себе казками та письменниками. Учні взяли участь в акції “Подаруй книгу класній бібліотеці!”, в конкурсі малюнків до казок.

День залишив купу позитивних емоцій та вражень у нових користувачів бібліотеки першокласників. А також постійні читачі інших класів мали змогу поповнити свій багаж знань новою інформацією.