Тиждень початкової школи. Четвер

Сьогодні в нашій гімназії “зелений кольоровий день”. Цей день тижня присвячений дню захисту природи. У 2-Б та 3-Б класах були проведені уроки доброти. В 4 класі вчитель фізики Олена Павлівна провела STEM-лабораторію. Учні вивчали і створювали штучну екосистему. Учні 3-А класу разом з класним керівником Аллою Олександрівною та батьками зібралися, щоб відвідати волонтерський притулок для собак та котів. Також діти започаткували проєкт “Червона книга України” : здійснили відео подорож Поліським заповідником, дізналися , які його мешканці на межі зникнення, з’ясували причини цього, отримали завдання підготувати інформацію про одну з червонокнижних тварин та презентувати її. В 2-А класі пройшло засідання клубу ” Юні дослідники”, де була проведена вікторина ” Дерево, плід ” та пізнавали дерева за їх листочком. Триває відеочелендж ” Подаруй домівку тварині”. День виявився дуже насиченим та цікавим і залишив купу позитивних емоцій та вражень.