Вихідні –не привід спати!

Життя варто не проіснувати, а прожити на повну силу! Тому що життя без нових вражень, нових знайомств, без адреналіну це не життя, це існування. А похід – це можливість прожити декілька життів, наповнених прекрасними моментами. Це можливість осягнути велич нашої природи й Всесвіту.

«Вихідні –не привід спати!» – під таким девізом вже другий рік поспіль учні 6 – А класу збираються разом, аби поспілкуватися, порозважатися, дізнатися щось нове й незвичне. Минулої суботи команда «Невгамовних» дружним десантом висадилася в урочищі Дубова Балка, що  за селом Грушівка. Жовто –багряне золото Надбужжя, скелясті пагорби балки, перші гриби, футбольний турнір «Старші проти менших», пахощі димка від смаженої картоплі, найсмачніша, на думку шестикласників, страва – копчений хліб із малиново – смородиновим чаєм і, певна річ, весела пісня стали предметами жвавого обговорення батьків та дітей в мережевій групі «Фейсбук» – «Невгамовний 6 – А».

121 567ке768 6556 54656