День відкриття табору!

Радіємо щораз,

Із іграми, мандрівками

Прийшли вони до нас.

Канікули! Канікули! Омріяна пора.

Канікули! Канікули! Ура! Ура! Ура!

Такими словами розпочалося у школі відкриття дитячого пришкільного табору «Зелений журавлик».

Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.

В цьому році у пришкільному таборі «Зелений журавлик» відпочиватиме 194 дитини. Школярі з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в   пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.

Перший день в літньому пришкільному таборі пройшов весело, цікаво та змістовно.  Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми загонів, а потім на концерті-знайоства кожен загін привітав всіх творчим номером.

Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!

20180604_104216 20180604_104700

20180604_110629