Випуск 9 класу

Возможно, это изображение 8 человек Прощання зі школою – сумний і водночас радісний момент для кожного випускника і вчителя.
Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу гарну оцінку в щоденнику. Як же це все чудово!
І ось нарешті прийшов той довгоочікуваний день про який мріє кожен школяр – випускний. Це свято має запам’ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок….
Гортаючи календар, день за днем, випускники з хвилюванням чекають цієї довгоочікуваної дати випускного.
10 числа відбувся випускний і для наших 9-класників під девізом – “Всі мрії збуваються!”
Учні згадували свої шкільні роки та дякували своїм вчителям.
Кульмінацією свята став показ фільму під назвою: ” Подяка вчителям” , а епічним завершенням – подарунок від дівчат.
Випускний ранок запам’ятався всім радісною подією, в цей складний час.
Возможно, это изображение 4 человека, люди учатся, гобой, флейта и кларнет
Возможно, это изображение 4 человека и люди учатся