“Я знаю силу слова…”

На білому світі є справжнє диво калинове – наша співуча українська мова, це розкішний мистецький світ, витворений розумом і серцем славних синів і дочок. Поетичній силі рідного слова присвячено челендж “Сто причин любити українську…”, до якого долучилися діти та учителі нашої гімназії.

Кращі декламатори представили на розсуд громади поетичний марафон про важливість  збереження й плекання чистоти українського слова. Первомайська гімназія № 2.Поетичний марафон.2023р. Абсолютною переможницею поетичного марафону стала Панченко Анна, учениця 8А класу. Українська мова могутня, глибинна. І кожне слово має свій відтінок: сум, радість, гумор, щедрість, щирість.Нехай наповнює воно наші душі багатством і красою духовності!

зображення_viber_2023-11-12_20-18-36-850