Всеукраїнський тиждень права

Традиційно у грудні разом з усією країною учні гімназії 2 долучились до проведення Всеукраїнського тижня права.Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватися у величезному потоці інформації.
Так в рамках тижня права були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дітей, розширення знань учнів про основоположні документи щодо захисту прав людей та дітей та дотримання національних і загальнолюдських моральних принципів, традицій.
Відповідно до плану тижня, учні із великим задоволенням брали участь у іграх та турнірах ( 8-9 класи) ,малювали малюнки ( 5-ті класи ) та розв’язували юридичні задачі, здійснювали мандрівку у світ казок (6-ті класи) та до вершини правового Олімпу(9-ті класи).

зображення_viber_2023-12-18_10-33-27-587

зображення_viber_2023-12-18_10-33-27-373