“Живий урок”

8 січня 2024 року відбулося консультування заступника директора Галини Тараненко для педагогів закладу з питання організації та проведення уроку відповідно до вимог сучасності. Зокрема, акцентовано увагу на плануванні компетентнісного заняття. На даному етапі дане питання надзвичайно важливе, адже  за міжнародними дослідженнями визначено, що більшість здобувачів освіти виявляють нездатність використовувати отримані знання для пояснення явищ навколишнього світу, розв’язувати проблеми практичного характеру, що виникають або можуть виникнути в реальному житті. У зв’язку з цим заступник директора на підставі відвіданих уроків дала чіткі вказівки та рекомендації щодо зміни ситуації практичного характеру для того, щоб урок був цілісним, інтегрованим, пов’язаним із принципами роботи мозку, що дасть можливість якісно засвоїти навчальний матеріал дітям. Крім того, зосереджено велику увагу на розподіл часу, на визначення теми, на визначення мети уроку, а також підведення підсумків, рефлексивних суджень, проведення підсумкових перевірних ліній контрольних робіт або мініперевірок, які могли б дати вчителю цілісну картину яким чином діти зрозуміли матеріал який вивчається, в якій формі діти краще засвоюють поняття, а найважливіше як вони ці поняття потім реалізують у практичних вміннях.

зображення_viber_2024-01-08_11-56-31-195