Засідання фокус-групи учителів математики та інформатики
29 березня відбулося засідання фокус-групи учителів математики та інформатики на якому розглядалися питання планування та розробки інтегрованих уроків. Члени фокус-групи ретельно обговорили процес підготовки та проведення інтегрованого уроку. Педагоги обмінялися досвідом. Щоб заохотити дітей до навчання було вирішено провести інтегровані уроки. Засідання вийшло змістовним та корисним.
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-30_20-32-44-029.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-30_20-32-48-099.jpg)
![](https://sch12.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-30_20-32-51-621.jpg)
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.