Екскурсія 4-А до краєзнавчого музею

Діти 4-А класу Первомайської гімназіі № 2 відвідали краєзнавчий музей. Екскурсовод розповіла  дітям дуже багато цікавого.

Учні із задоволенням розглядали народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку,  скриню , побутові предмети.

Незабутнє враження справила на учнів виставка голограм, особливо Скіфська пектораль.

В природничій залі дітей зацікавила інформація про те, що річка Південний Буг бере початок із села Холодець. Про унікальність нашого краю вони дізналися, коли відвідали залу флори і фауни.

В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України і історію нашого рідного міста.

Всі були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.