Daily Archives: 27 Вересня, 2017

Театральні зустрічі

За останні кілька років театр став не таким популярним, яким він був раніше, зараз молодь більше воліє сходити в кіно або будь-які інші заклади, де можна весело провести час. Однак, театр, як був, так і залишається культурною освітою для суспільства. Адже відвідування театру – це дуже приємне дозвілля. Людина, що регулярно відвідує театр, завжди культурно розвивається. Відвідування театру дозволяє кожній людині, а тім більш дитині одержати емоційну насолоду і розвантаження.

26 учнів нашої школи 21вересня мали змогу переглянути виставу «Сватання на Гончарівці» за п’єсою Григорія Квітки – Основ я’ненка у постановці Львівського академічного музично – драматичного театру імені Юрія Дрогобича в рамках осінніх гастролей. Соціально – побутова музична комедія про невдале сватання сільського ледаря та одруження закоханої пари Уляни-Олексія вже стали класикою української літератури. Зворушливі пісні, прониклива гра акторів достукались до юних сердець-відгуки про постановку були лише захопливими.З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі з прекрасним!