Daily Archives: 19 Вересня, 2023

“Олімпійський тиждень”

Усім відомо, що здоров’я — найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії. У наш час здоровий спосіб життя є досить актуальною темою, яка потребує особливої уваги. До умов, що сприяють збереженню здоров’я, без сумніву, належить фізична культура та спорт.

Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і духовній культурі суспільства. На сьогоднішній день кожен розуміє, що заняття спортом – це запорука покращення здоров’я, а значить, і продовження життя.

З 11 по 15 вересня в гімназії було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.
Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, проводили уроки на свіжому повітрі, веселі та спортивні естафети.

За результатами  Олімпійського тижня переможцями були визнані:

1. конкурс стрибків зі скакалкою – 8-А  та 8-Б класи
  2. конкурс на кращу фізкультхвилинку –  4-Б, 5-Б, 6-А, 7-Б, та 8-А класи.  Первомайська гімназія № 2. Олімпійський тиждень 2023
  3. конкурс малюнків “Мій улюблений вид спорту” серед учнів 1-4 класів  перше місце у Моісеєнко Артема,4-Б клас серед 5-9 класів у Петрової Дар’ї, 7-Б клас.
  4. фото конкурс “Найспортивніший клас” – 4-А, 5-Б, 6-Б, 7-А, 8-Б .(посилання Олімпійський тиждень. Конкурс “Найспортивніший клас”.  )

Ми впевнені, що учні нашої гімназії ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

зображення_viber_2023-09-19_15-01-48-833 зображення_viber_2023-09-19_15-01-48-888 зображення_viber_2023-09-19_15-01-49-019

Фотовиставка до Дня батька.

17 вересня – Всенародний День батька.  Щиро вітаємо всіх татусів зі святом. Безмежно дякуємо Вам, за наш захист та за те, що нас оберігаєте. Будьте завжди щасливі, бажаємо Вам здійснення мрій, миру та перемоги.

Татусю, вітаю тебе з Днем батька і хочу сказати – ти найкращий тато у світі!

Дякую за те, що ти маю і за все, що ти зробив для мене.

Нехай здоров’я тебе ніколи не підводить, у гаманці ніколи не буде порожньо, а на душі – сумно.

Бажаю, щоб ми, твої діти, тебе завжди радували і викликали гордість!

Первомайська гімназія № 2. Фотовиставка до Дня батька.