Daily Archives: 30 Квітня, 2024

Інтегрований урок зарубіжної літератури та іноземної мови у 5 – А класі

30 квітня відбувся інтегрований урок зарубіжної літератури та іноземної мови у 5 – А класі. Тема: «Mark Twain and his “Tom Sawyer”.»
Під час уроку учні вдосконалювали навички говоріння, читання та перекладу англійською мовою. Аналізували прочитаний фрагмент тексту та характеризували головного персонажа.
Застосовано методи формувального оцінювання, лінгвістичного та літературного аналізу. Протягом уроку учні заповнювали «Картку настрою», грали в гру «Пропущені слова», складали «Асоціативне гроно» та «Сенкан». Наприкінці уроку висловили свої очікування від уроку «Мікрофон». Урок був проведений цікаво та пізнавально.

Підсумки обласного бігового челенджу «Кожен крок в допомогу ЗСУ»

#коженкроквдопомогуЗСУ

30 квітня був останній день участі у відкритому обласному біговому благодійному челенджі “Кожен крок в допомогу ЗСУ”. Первомайська гімназія активно долучилася до челенджу.

За чотири тижні челенджу, в якому приймали участь і учні, і вчителі, і батьки ми подолали разом 13 515,17 км. Всі активно пропагували здоровий та активний спосіб життя та підтримували морально Воїнів на допомогу ЗСУ.

Загальними зусиллями наша гімназія зібрала суму 8 100 грн. Кошти перераховані на “Банку” для 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій несуть службу освітяни Миколаївської області.

Дякуємо за челендж! Дякуємо нашим ЗСУ, які кожен день захищають нашу країну. Підтримуємо наших захисників і надалі. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!СЛАВА ЗСУ!

Урок фізичної культури в 6-А в міському парку відпочинку

30 квітня наш 6-А разом з класним керівником Драгановою О.Д. та вчителем фізичної культури Старжинським М.В. провели урок на природі, поєднавши приємне з корисним. Діти 6-А класу весело провели час: грали у футбол, виконували фізичні вправи, брали участь в естафеті, підтримували одне одного. Емоції переповнювали школярів. Щиро вдячні за гарно проведений час.