Daily Archives: 17 Жовтня, 2023

Інформаційний меседж “Як виховати в собі лідера”

17 жовтня відбулося засідання учнівського самоврядування “Лідер”, де розглядалися питання про те,як виовати в собі лідера, про його важливі риси та поради.

Також значну увагу приділили відвідуванню учнів гімназії, повторили правила поведінки на дистанційному навчанні та про те, як можна підвищити відвідування.

Присутні члени колективу розробили порад для тих, хто бажає розвинути в собі якості лідера:

• Зміцнюйте силу характеру
  • Вчіться слухати інших
  • Вчіться володіти ситуацією
  • Надихайте людей
  • Не припиняйте вчитися і самовдосконалюватися
  • Довіряйте своїм товаришам по роботі, службі
  • Вирішуйте конфлікти
  • Будьте уважними до людей

Інструктивно-методична нарада

16 жовтня 2023 року відбулася інструктивно-методична нарада з надзвичайно важливих питань, які стосуються діяльності закладу. З першого питання слухали директора Тетяну Пустову, яка проаналізовала порядок ведення обліку присутності на заняттях здобувачів освіти 1-9 класів (в режимі онлайн та офлайн). Вирішено посилити увагу роз’яснювальній роботі серед батьків щодо важливості відвідування дитиною занять в очному режимі, але з урахуванням безпекової ситуації.

Другим питанням було визначено чіткий порядок дій педагогічних працівників та адміністрації відповідно до нового Положення про атестацію, затвердженого наказом МОН від 09.09.2022 р № 85.

З третього питання слухали Галину Тараненко, яка довела до відома присутніх результати перевірки документації закладу. Увагу було акцентовано на ведення класних журналів.

зображення_viber_2023-10-26_10-17-27-056