Daily Archives: 30 Жовтня, 2023

Інструктивно-методична нарада

30 жовтня відбулася інструктивно-методична нарада з важливих питань організації освітьного процесу в закладі.

З першого питання слухали директора Тетяну Пустову, педагога-організатора Анжелу Смачко, соціального педагога Ольгу Волощук, класних керівників Наталію Герасимчук, Олену Кудревич, які проаналізували стан охоплення навчанням та відвідування занять у закладі за дистанційною та змішаною формою навчання здобувачів освіти. Наголошено на важливості ведення щоденного обліку відвідування та необхідності посилення співпраці з батьківською громадою щодо з’ясування причин відсутності дитини на уроках. Всі пропуски навчальних занять мають бути підтверджені довідками від лікаря або записками від батьків про причину пропусків.

З другого питання заступник директора Галина Тараненко здійснила аналіз діяльності закладу з надання освітніх послуг здобувачам освіти, які навчаються за індивідуальною формою (сімейна та педагогічний патронаж). Акцентовано увагу, що відповідно до Методичних рекомендацій МОН України від 15.05.2023 р. № 563, важливо забезпечити безперервність здобуття освіти дітям в умовах воєнного стану. Педагогам рекомендовано оптимізувати навантаження на учнів, які очно навчаються в закладі освіти країни перебування.

Третім питанням було розглянуто організацію комплексного підходу до попередження та протидії булінгу. Заступник директора Світлана Мартиненко довела до відома пристуніх результати проведеного в закладі тижня медіа та інформаціної грамотності, складовою якого було питання кіпербезпеки в інформаційному просторі. Крім того, озвучено підсумки анкетування учнів 8-9-х класів “Як я себе оцінюю” та діагностики  у 5-6-х класах  рівня тривожності здобувачів освіти.  Головним правилом у вирішенні питання недопущення цькування є діяти системно, спільно, злагоджено.

зображення_viber_2023-10-30_09-51-09-099