Daily Archives: 6 Лютого, 2024

Круглий стіл для педагогічного колективу «Безпечний заклад. Маски булінгу».

6 лютого у день безпеки в інтернеті було проведено Круглий стіл для педагогічного колективу «Безпечний заклад. Маски булінгу».
На якому було обговорено про: «Запобігання та протидія булінгу у закладах освіти: нові реалії воєнного стану»; Нормативно-правове забезпечення протидії булінгу; Кібербулінг та його особливості; Психологічні та соціально-педагогічні підходи щодо боротьби з булінгом; Організація роботи з розв’язання проблеми насильства у навчальному закладі; Протидія булінгу учнів, які постраждали через воєнні події.

“Лабораторія на 1м2”

Чергове заняття “Лабораторії на 1м2” відбулося за участі учнів 4а класу з хімії 30 січня. Учитель хімії Сіряк Наталія Андріївна запропонувала учням взяти участь у надзвичайному фотоквесті “Вода”. Діти шукали відповіді на запитання та фотографували їх. Учні шукали розчини на кухні, у ванній кімнати, у медичній аптечці. Родзинкою заняття стало приготування розчину з масою кухонної солі 25г, кількість води 75мл. Зробили фото всіх етапів: Димов Максим, Дідик Марія, Степанова Софія

Інструктивно-методична нарада

На виконання рішення колегії управління освіти від 29.12.2023 р. № 274 педагогами закладу розглянуто питання (06.02.2024 року) охоплення навчання здобувачів освіти, які вчаться за сімейною, дистанційною та змішаною формами навчання.

Прийнято рішення здійснити моніторинг щодо стану залучення дітей до освітнього процесу, надання консультаційної допомоги учням які на сімейному навчанні та необхідності посилення контролю за відвідуванням занять дітьми 1-4-х класів, які вчаться за змішаною формою.

З другого питання слухали заступника Галину Тараненко про обов’язковість виконання Положення з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу. Окремо наголошено на важливості своєчасної привентивної роботи з попередження травматизму серед учнів, проведення бесід та інструктажів, важливості цільових інструктажів з учнями, які прибувають до закладу.

Вирішено поширювати інформацію і серед батьків з метою формування у дітей навичок безпечної поведінки, посилення їх відповідальності за здоров’я та життя дітей у період освітнього процесу за дистанційною формою.