Daily Archives: 8 Травня, 2024

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна знову відзначає в умовах воєнного стану. Третій рік поспіль Український народ героїчно протистоїть агресору, захищаючи власну волю та незалежність і право всього світу на Свободу.

Первомайська гімназія № 2 вшановує історію нашого народу покладанням квітів до меморіального комплексу «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» та було проведено просвітницькі онлайн – заходи «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього». Учні вшанували пам’ять трагічних років хвилиною мовчання, у початковій школі проведено майстер – клас з виготовлення символу – червоного маку. Перегляд презентацій та відеоматеріалів дало змогу ще раз нагадати, якою ціною була здобута перемога.

Світла пам’ять відважним захисникам, які загинули у кровопролитних війнах.

Шануємо подвиги наших предків, доземний уклін нашим Героям, які щодня боронять Україну на полі бою. Добро обов’язково переможе зло, а Світло – темряву.